Dünyada bir ilk!
Dijital Model Fabrika

Türkiye’de sıfırdan Model Fabrika kurabilen tek firma olmamıza ek olarak Model Fabrikalarda verilen eğitimleri sanal gerçeklik ortamına aktararak dünyada bir ilk olan Dijital Model Fabrikayı kurduk. Dijital Model Fabrika ile işletmeler Model Fabrikalara gitmeden, yalnızca sanal gerçeklik gözlüğü kullanarak deneyimsel eğitime ulaşabilmektedirler.

Yalın ve Dijital Dönüşümü uygulayarak öğrenin!

Dijital Model Fabrika ile geleneksel durumdaki üretim alanı gözlemlenerek yapılan iyileştirmelerle adım adım Yalınlaşma ve Dijitalleşme gözlemlenebilmektedir. Yapılan uygulamalarla, öğrenme kalıcı hale gelmekte ve işletmelerin kendi proseslerinde Yalın Üretim uygulamaları yapmaları desteklenmektedir.

Nasıl Çalışır?

Kullanıcılar, sanal gerçeklik gözlükleri aracılığıyla Dijital Model Fabrika'ya giriş yaparak, gerçek makineler, gerçek ürünler ve gerçek prosesler temelinde tasarlanmış yalın ve dijital üretim sistemini uygulama yaparak öğrenmektedirler.

Dijital Model Fabrika ile Neler Yapılabilir?

Dijital Model Fabrika'da geleneksel üretim ortamında prosesler gözlemlenerek yalın ve dijital üretim uygulamaları yapılabilmektedir. Aynı zamanda Yalın ve Yalın - Dijital üretim ortamları gözlemlenerek yapılan uygulamalar hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir.

Dijital Model Fabrika, adım adım uygulanması halinde her defasında daha iyi sonuç alınmasını ve uzmanlaşılmasını sağlayacak, işletmeye yalın kültürün yerleşmesini destekleyecek bir yol haritasıdır.

Dr. Doğan Hasan

CEO,
UnoPro Consulting

Deneyimsel Öğrenme

Gerçek fabrika ortamındaki uygulamaları sanal gerçeklik ortamında oyunlaştırarak deneyimleyebilirsiniz.

Zamandan Bağımsız

Seyahat, konaklama ihtiyacı gerektirmediği için zamanı daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Güncel Müfredat

Endüstri 4.0 teknolojilerinin kullanıldığı yenilikçi ve interaktif bir eğitim metodu ile öğrenebilirsiniz.

NOCN Onaylı!

Dijital Model Fabrika ile Yalın ve Dijital Dönüşüm Workshopları, İngiltere'nin önde gelen Ofqual (İngiltere için bağımsız yeterlilik düzenleyicisi) onaylı eğitim kuruluşu olan NOCN (National Open College Network) tarafından akredite edilmiş ve onaylanmıştır.

NOCN hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sitelerini ziyaret edin: https://www.nocn.org.uk/

Eğitim Modüllerimiz