Almanya Aachen kökenli Verimlilik Enstitüsü IFP'nin geliştirdiği oee.cloud teknolojisi vasıtasıyla makinelerinizden otonom veri toplayarak anlık rapor elde edebilir, verimliliği artırma potansiyelini tespit edip önceliklerinizi belirleyebilir ve bunlara uygun aksiyonlarınızı hızlı bir şekilde devreye alabilirsiniz.

Devreye aldığınız aksiyonlarınızın etkinliğini yine oee.cloud sistemi ile anlık olarak gözden geçirebilir, istediğiniz sonuçlara ulaşacak sürekli iyileştirme kültürünü yerleştirebilirsiniz.

Minimum donanım ve modifikasyon ile kurulum imkanı

Her endüstri kolunda hızlıca uygulanabilen ve hemen işletmenin durumu ile ilgili rapor üretip yön gösteren, iyileştirme aksiyonlarının başlatılmasını sağlayan etkin yapı

Sensörlerden doğrudan alınan veri ile oluşturulan grafiksel raporlar sayesinde işletmenin durumunu bir bakışta görme ve müdahale alanını tespit etme imkanı

Basit bir tablet aracılığıyla girilen israf sebeplerinden elde edilen rapor ile öncelikleri tespit etme imkanı

Çok farklı sektörlerde uygulama imkanı. İhtiyacınız olan tek şey sensörün okuyacağı ürün veya parça hareketi

Her sensör için bir Andon tahtası ile anlık bilgi alma imkanı.

- Ne kadar ürettiniz?

- Kullanabilirliğiniz ne?

- Performansınız ne?

- Fire oranınız ne?

Üstelik hiçbir ilave maliyete gerek olmadan.

Kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebildiğiniz raporlama imkanı

İstediğiniz detayda raporu inceleyebilme imkanı

Uyarılmak istediğiniz sorunlarda alarm ayarlama imkanı

Raporlarınızı xls olarak kaydetme imkanı

Geliştirme safhasında olan yapay zeka ve büyük veri entegrasyonu ile artık raporlarınızı incelemeyi ve aksiyonlarınızı belirlemeyi de kolaylaştıracağız.

Duruşlarınızın muhtemel sebeplerini sistem size bildirebilecek ve planladığınız üretim için OEE öngörüsü elde edebileceksiniz.