NOCN Türkiye Temsilciliği

UnoPro 2020 yılında, İngiltere’nin önde gelen Ofqual (independent qualifications regulator for England) onaylı Eğitim kuruluşu olan NOCN’nin (National Open College Network) Türkiye’deki merkezi olmuştur.  

NOCN, 1990’ların sonunda İngiltere’de kurulmuş, Birleşik Krallık’ın küresel rekabetçiliğini artırmaya odaklanmış, üretkenlik üzerine uzmanlaşmış yegane yetkinlik geliştirme ve belgelendirme kurumudur. NOCN’in programlarına katılımcı sayısı günümüzde 70.000 kişiyi geçmiştir. NOCN, organizasyonların güçlerini arttırmasında ve bireylerin mesleki yetkinlik kazanmasında önemli bir rol oynamaktadır. 30 yıldır fırsatlar yaratan NOCN, pazar lideri uluslararası resmi kuruluşlarca onaylanmış bir Ödüllendirme (AO) ve Uç Nokta değerlendirme (EPAO) Kuruluşu’dur.

UnoPro, 2020 yılında NOCN’in Türkiye’deki temsilcisi olmasıyla birlikte Dijital Model Fabrika üzerinden Uygulamalı Yalın Üretim Eğitimleri hizmetini, 22 haftalık 7 üniteden oluşan Yalın ve Dijital Model Fabrika Yeterlilik programı kapsamında sunmaktadır. Katılımcılar, yeterlilik programını başarıyla tamamlaması sonucunda NOCN onaylı sertifika almaktadır.