Dinamo ERP Kurulum ve Danışmanlığı

UnoPro olarak firmaların Yalın ve Dijital Süreçlerine yönelik eğitim ve danışmanlık hizmeti veren ve bu süreçte de uçtan uca hizmet kapsamında ERP, MES ve Dijital İkiz gibi yazılımları da bulunduran, bu sayede firmaları Endüstri 4.0 dönemine hazır hale gelmesini sağlayan bir kurumuz.
Uçtan uca hizmet anlayışıyla verimliliğinizi arttırarak maliyetlerinizi düşürüyoruz.
Temsilcisi olduğumuz Dinamo ERP yazılımının kurulumunu, danışmanlığını ve eğitimlerini, firmanıza özel çözümlerle bütün bir paket olarak sunabiliyoruz.

Dinamo ERP; Türkiye’deki en eski ve en köklü ERP çözümlerinden biri olarak hemen her sektörden endüstriyel süreç deneyimlerini bünyesinde barındıran esnek ve ölçeklenebilir mimarisi ile kolay kurulup işletilebilen komple bir ERP çözümüdür. Tamamen yerli mühendis kadrosu ile geliştirilen Dinamo ERP; Otomotiv ve Beyaz Eşya Yan Sanayi olmak üzere Makina, Matbaa, Kalıp, Plastik, Gıda, Metal, Kimya, Kablo, Elektrik/Elektronik, Küçük Ev Eşyaları İmalatı, Aydınlatma, Perakende vb. sektörlerde rüştünü ispatlamış bir iş yazılımıdır. Sürekli geliştirilen dinamo ERP; müşterileri, iş ve çözüm ortakları ile birlikte müşterilerine değer katan operasyonel ve teknik danışmanlığı aynı anda sunabilen ve bunu kurduğu süreç yönetimi ekosistemi ile müşterilerine çok hızlı sunabilen ender bir kurumsal hizmet kültürüne sahiptir.

Muhasebe modülü, resmi defterler, mali tablolar ve beyannameler gibi standart fonksiyonları tam olarak yerine getirmenin yanında yönetim için gerekli olan tablo ve analizleri de kolaylıkla elde etmenizi sağlar. Standart ve fiili maliyet muhasebesi çalışmalarını destekler.
Finans modülünde, banka tanımlama ve banka bazında havale, virman gibi işlemler yapılabilir. Banka hesabının mutabakat bilgileri ve hareketleri görülebilir. Sistemde alış faturası, satış faturası, iade faturaları, fatura bazında ve cari hesap bazında ödeme ve tahsilat işlemleri yapılır, cari hesap durumu ve finansal hareketler görüntülenir. Alınan verilen çek, senet ve teminatların tanımlarının yapılması, çek/senet hareketlerinin oluşturulması ve son durumlarının izlenmesi kolayca yapılabilir.
Stok yönetimi modülüyle envanterinizin yanı sıra, kalite kontrolden, fason izlemeye kadar bütün işlemlerinizi yönetebilir, stok maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Stok yönetimi modülü satış, satın alma, planlama ve maliyetlendirme çalışmalarının belkemiğidir.

  • Üretim planlama modülü, üretim ve kapasite planlamanın manuel yapıldığı fabrikalarda süreçleri iyileştirerek doğru üretim ve kapasite planlama yapılmasını sağlayarak manuel gerçekleştirilen üretim ve kapasite planlama süreçlerini MRP desteği ile iyileştirir.
  • Satış yönetimi modülü satış teklifleri, satış öngörüleri, satış planları, satış raporları gibi temel satış fonksiyonlarının yanı sıra içerisinde güçlü bir CRM altyapısı barındırır. Ek bir ücret talep etmeden e-irsaliye ve e-fatura entegrasyonlarının sağlar.
  • Satın alma yönetimi modülü, stokların olabilecek en alt seviyeye indirilmesi, üretim ve satışın kesintisiz devamını sağlayan ve maliyetlerinizin azaltılması için ilgili birimlere yardımcı olur.
  • İnsan kaynakları modülü içerisinde çalışanların sicil-özlük bilgileri, izin bilgileri ve süreçleri, bordrolama gibi temel insan kaynakları uygulamalarının yanı sıra kariyer yönetimi modülüyle yetkinlik matrislerinin takibi, eğitim planlamaları gibi daha detaylı uygulamalar barındırır.
  • Dinamo KPI yönetim sistemi üretiminizi izleyebilmenizi, geriye doğru verilerinizi takip edebilmenizi ve hedeflerinizi belirleyerek takip edebilmenizi sağlar.