UnoPro Olarak Model Fabrika Alanında Fark Yaratacak Yeni Bir İş birliğini Daha Duyurmaktan Mutluyuz.

UnoPro olarak uzun dönemli vizyonumuza değer katmaya yönelik çalışmalarımıza 2020 senesinde ara vermeden devam ediyoruz.

Türklerin mühendislik alanında yetkinliklerini dünya devleri ile bir araya getirmeye devam ediyoruz. 2020’de dünyada oyunun kurallarının yeniden yazıldığı, Pandemi ile boğuştuğu bir dönemde; yeniliklerimizi ve rekabette farklılaştığımız hizmetlerimizi, dünya standartlarında uygulamayı planladığımız şekilde devreye alıyoruz.

İlk çeyrekte yalın üretim felsefesinin atası Shingo önderliğinde kurulmuş Shingo Enstitü’nün Türkiye temsilcisi olarak tüm süreç ve projelerimize Shingo’nun felsefesini yerleştirecek şekilde ekiplerimizi yetiştiriyoruz. Artık tüm projelerimizde ve iş ortaklarımızla yaptığımız çalışmalarda bu felsefiyi kullanırken, müşterilerimize bu konuda eğitim verecek alt yapıyı ve eğitim sistemlerimizi geliştiriyoruz.

İkinci çeyrekte İngiltere’nin sanayide çalışan, beyaz ve mavi yakalılara yönelik eğitim programlarını düzenleyen en önemli eğitim kurumlarından biri olan NOCN’in Türkiye merkezi olduk.

Şimdi, uzun dönemli bu strateji ile vizyonun en önemli adımı olan Almanya’nın en başarılı model fabrikalarından, Konstanz Üniversitesi’ne bağlı Bodensee Model Fabrika’sı ile artırılmış gerçeklik simülasyon ve fiziksel bir ürünün ya da bir hizmetin gerçek dünyadaki davranışının ve oluşturduğu sonuçların sanal modeli olan dijital ikiz alanında Türkiye temsilcisi olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.


Bu iş birliği ile Türkiye’de ve hatta dünyada benzeri olmayan, simülasyon, artırılmış gerçeklik ve dijital ikiz alanında projemizi başlattık.

Bu proje ile sanayi işletmelerine ve profesyonellerine Yalın ve Dijital Dönüşüm yolculuğunda bambaşka bir bakış açısı ve daha pratik ve hızla uygulanabilir çözümler hazırlıyoruz. Çok yakında birçok sanayi problemine çözüm getirecek yeni ürün ve hizmetlerimizin detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Türkiye’nin sanayisine dünya ile rekabetinde katkı sağlamak için fark yaratacak ve Türk üreticisini öne çıkartacak hizmetler için çalışmaya devam ediyoruz.

Paylaşmak İçin:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir