UnoPro Üretim ve Danışmanlık, Shingo Enstitü Türkiye olarak faaliyetlere başladı.

ETKİNLİK // Shingo Enstitü “Discover Excellence – Mükemmelliği Keşfedin” Eğitimi

UnoPro Üretim ve Danışmanlık, Shingo Enstitü Türkiye olarak faaliyetlerine başladı. Shingo Enstitü, Toyota Üretim Sistemi’nin kurucusu Shigeo Shingo önderliğinde kurulmuş, Shingo Ödüllerine evsahipliği yapan uluslararası bir eğitim ve danışmanlık kurumudur.

UnoPro kurucusu ve yöneticisi Endüstri Mühendisi Dr. Doğan Hasan ve Shingo Enstitü Direktörü Ken Synder, Shingo Modeli’ nin ilk adımı olan ‘Discover Excellence – Mükemmelliği Keşfedin’ konulu Workshop’u Nisan ayında birlikte gerçekleştirecekler.

Discover Excellence; 6 atölyeden oluşan Shingo Modeli’ nin iki günlük bu temel çalıştayında Shingo Modeli’ni, Shingo Rehber İlkelerini ve Organizasyonel Mükemmeliğin Üç İçgörüsünü öğreneceksiniz. Aktif tartışmalarla ve evsahibi bir organizasyonda sahada öğrenme teknikleriyle bu program çok yoğun interaktif bir tecrübe olacaktır. Bu program öğrendiklerinizi anlamlı ve hemen uygulanabilir hale getirerek organizasyonel mükemmelliğe ulaşmak için organizasyonun gizli potansiyelini serbest bırakmanın yollarını keşfetmenizi sağlamak üzere tasarlanmıştır ve tüm Shingo çalıştaylarında gerekli olan temel anlayışı sağlamaktadır.

Katılımcı olarak;

  • Shingo Model’ini öğrenecek ve anlayacaksınız.
  • Organizasyonel Mükemmelliğin Üç İçgörüsünü keşfedeceksiniz.
  • Shingo Rehber İlkelerinin nihayetinde sürdürülebilir sonuçlara yol açan ideal davranışları nasıl şekillendirdiğini keşfedeceksiniz.
  • İnteraktif bir örnek olay ve sahada öğrenme teknikleriyle davranış değerlendirme prosesini anlayacaksınız.

Planlanan Eğitim Tarihi: Planlanan eğitim Nisan ayında gerçekleşecek olup günü ise kesinleştikten sonra bilgi verilecektir.

Eğitim Saati: 09.00 – 17.00  

Ev sahibi işletmenin 2 kişilik ücretsiz katılım hakkı olacaktır.

Eğitime katılanlara Uluslararası Shingo Eğitim Sertifikası verilecektir.

Detaylı bilgi almak ve ön kayıt oluşturmak için: info@unopro.com.tr

Paylaşmak İçin:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir