Workcube ERP Kurulum ve Danışmanlığı

UnoPro olarak uçtan uca hizmet anlayışımız kapsamında iş ortağı olduğumuz Workcube ERP yazılımının kurulumunu, danışmanlığını ve eğitimlerini, firmanıza özel çözümlerle bütün bir paket olarak sunabiliyoruz.

Workcube ile birlikte dijital dönüşüm yolculuğunda başarılı olmak isteyen Endüstri 4.0 çağının akıllı işletmelerine bütüncül iş, iş birliği ve iletişim yazılımları, stratejik bilgi ve uygulama pratikleri sunarak rekabet güçlerini yükseltiyoruz!

Workcube 2001 yılında geliştirilmeye başlanmış, kendisini her zaman çağının ilerisinde konumlandırmış köklü bir ERP yazılımıdır. Henüz masaüstü yazılımların geliştiği bir dönemde dünyaya bir web yazılım olarak gelmesi bunu kanıtlar niteliktedir.

Workcube, 2022 yılı itibariyle 5000’in üzerinde şirkette 100.000’in üzerinde son kullanıcı deneyimlemesiyle, 35’in üzerinde sektörde aktif olarak kullanılmaktadır.

Workcube’ü rakiplerinden ayıran en önemli özellikleri %100 web tabanlı olması, süreç tabanlı olması, bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği yazılımların çoğunu modüller olarak içeriğinde barındırması, düşük sahip olma maliyeti, özelleştirilebilir ve esnek yapısı, entegrasyonu açık yapısı, açık kaynak kodlu ve sınırsız kullanıcılı hibrit lisanslama modelidir.

İşletmeniz Neden Workcube Kullanmalı?

Sınırsız kullanıcı lisanslama modeli ve mobil uyumlu yazılım arayüzünün birleşmesi ile firmanızın tüm çalışanları Workcube’e kendi mobil telefonlarıyla dahi ulaşabilir, lokasyon bağımsız olarak çalışma şansına sahip olabilirler. Tüm çalışanlarınız self servis işlemler adı verilen izin talebi, avans talebi gibi işlemleri kendi cihazlarından basit bir şekilde yapabilirler. Üretim sahanıza koyacağınız basit tabletlerle dahi tüm üretim çalışanlarınızı donanım maliyeti son derece düşük tabletlerden Workcube’e ulaşmalarını sağlayarak tüm çalışanlarınızı dijital dönüşüm süreçlerine dahil edebilirsiniz.

Kendi işletmenizi dijitalleştirmenin yanı sıra Workcube ile hem tedarikçilerinize hem de müşterilerinize portallar oluşturabilir, onları da dijital dönüşüm süreçlerinize dahil edebilir böylece tüm değer akışınızı dijitalleştirme şansına sahip olabilirsiniz.

Workcube’ün %100 süreç bazlı kurgusuyla süreç tasarımlarınızı yapabilir, dijitalleşmenin en önemli öncül şartı olan sistem tasarımları noktasında Workcube’ ün sunduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Workcube çoklu dil desteği, işlem bazında aynı anda 3 farklı para birimi ile çalışma, ulaslasarası Pazar yerleri ve kargo işletmeleri ile entegrasyon gibi özellikleri ile firmanızın globalleşme yolculuğunda sizlere doğru özellikleri sunmaktadır.

Workcube çoklu şirket yönetimi ile birleşik veya kardeş şirketlerinizi ayrı bir lisans gerektirmeden tek bir yazılım üzerinden yönetmenize olanak sağlamaktadır.

Workcube; teknolojinin sunduğu ve yasaların gerektirdiği en güçlü güvenlik uygulamalarını bünyesinde barındırır. KVKK ve GDPR Uyumluluğu, SSL (Secure Sockets Layer), Loglama Araçları, Plevne WAS Desteği adı verilen Workcube tarafından geliştirilmiş özel siber güvenlik sistemi, Multi Factor Autentication gibi araçlarla siber güvenlik alanında güçlü çözümler sunar.

Workcube Kullanan Firmaların Başarı Hikayeleri