Discover Excellence | Shingo Workshop TR

Altı workshop içeren Shingo Workshopları serisine katılarak, Shingo Modeli’nin kültürünüzü kurumsal mükemmelliğe nasıl yönlendirebileceği hakkında daha fazla bilgi edinin. Serinin ilk workshopu olan DISCOVER EXCELLENCE* bir ön koşuldur. Shingo Modeli’nin ve 10 Shingo Yol Gösterici İlkenin temel anlayışını sağlar.

DISCOVER EXCELLENCE* serideki diğer beş workshop’a açılan kapıdır. Temel iki günlük workshop, Shingo Modeli, Shingo Kılavuz İlkeleri ve Organizasyonel mükemmelliğin Üç içgörüsünü tanıtır. Ev sahibi işletmede aktif tartışmalar ve yerinde öğrenme ile bu program oldukça etkileşimli bir deneyimdir. Organizasyonel mükemmelliğe ulaşmak için bir organizasyondaki gizli potansiyeli nasıl serbest bırakacağınızı keşfederken öğrenmenizi anlamlı ve hemen uygulanabilir kılmak için tasarlanmıştır. Tüm Shingo workshoplarında ihtiyaç duyulan temel anlayışı sağlar; bu nedenle, diğer tüm workshoplar için bir ön koşuldur.

Katılımcı olarak şunları yapacaksınız:

  • Shingo Modelini öğrenin ve anlayın.
  • Organizasyonel Mükemmelliğin üç içgörüsünü keşfedin.
  • Shingo Yol Gösterici İlkelerin, sürdürülebilir sonuçlara yol açan ideal davranışları nasıl bilgilendirdiğini keşfedin.
  • Uygulamalı bir vaka çalışması ve yerinde öğrenme yoluyla davranışsal değerlendirme sürecini anlayın.

/ kişi başı

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Discover Excellence | Shingo Workshop TR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shipping & Delivery